8, 07.08.2008, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 30min |
006 SP6 CESTIN - 156 POLNA - 220 VOTICE - 060 HORNI CEREKEV - 010 FP ZBRASLAVICE |
Délka tratě: 152,4km/319,3km |
Maximální body: 800, Denní faktor = 1,000, N = 29, n1 = 25, n2 = 24
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
ZB
|
Borůvka Zdeněk |
Jičín |
Discus |
14:15:31 |
16:44:19 |
02:28:48 |
|
80.6km/h |
|
201.4km |
800 |
|
5613 |
9. |
2. |
HD
|
Vančura František |
Hranice |
Discus |
14:15:53 |
16:49:27 |
02:33:34 |
|
78.2km/h |
|
200.0km |
760 |
|
5573 |
12. |
3. |
7F
|
Kupec Jiří |
Brno-Medlánky |
Ventus 16,6m |
14:28:50 |
16:55:25 |
02:26:35 |
|
82.3km/h |
|
205.7km |
757 |
|
6039 |
3. |
4. |
JB
|
Mraček Roman |
Letkov |
LS 8/18m |
14:27:27 |
17:03:44 |
02:36:17 |
|
81.1km/h |
|
211.2km |
739 |
|
6280 |
1. |
5. |
NK
|
Otrusina Jan |
Křižanov |
LS 3 |
14:11:46 |
16:55:41 |
02:43:55 |
|
76.2km/h |
|
208.1km |
728 |
|
5552 |
13. |
6. |
JA
|
Vodička Petr |
Jaroměř |
Discus |
14:15:15 |
16:51:51 |
02:36:36 |
|
76.2km/h |
|
198.8km |
727 |
|
5758 |
7. |
7. |
RS
|
Šetka Petr |
Jindřichův Hradec |
Ventus 2cM/18m |
14:27:14 |
16:54:30 |
02:27:16 |
|
84.4km/h |
|
211.1km |
725 |
|
5634 |
8. |
8. |
IZ
|
Pechanec Marek |
Křižanov |
Discus 2T/18m |
14:28:54 |
16:56:57 |
02:28:03 |
|
80.1km/h |
|
200.1km |
722 |
|
5811 |
6. |
9. |
LU
|
Juračka Jaroslav |
Křižanov |
Glasflugel 304C |
14:10:12 |
16:55:12 |
02:45:00 |
|
72.0km/h |
|
197.9km |
681 |
|
4506 |
20. |
10. |
SH
|
Kareš Michal |
Ústí nad Orlicí |
Discus |
14:23:05 |
17:03:31 |
02:40:26 |
|
73.2km/h |
|
195.8km |
679 |
|
4229 |
25. |
11. |
IB
|
Burda Ivo |
Zbraslavice |
Ventus cM 17,6m |
14:17:09 |
17:00:45 |
02:43:36 |
|
78.2km/h |
|
213.3km |
673 |
|
4237 |
23. |
12. |
DD
|
Hřivna Martin |
Zbraslavice |
Duo Discus |
14:16:41 |
17:07:17 |
02:50:36 |
|
73.8km/h |
|
209.8km |
667 |
|
6099 |
2. |
13. |
66
|
Stárek Petr |
Zbraslavice |
Glasflugel 304C |
14:09:24 |
16:55:08 |
02:45:44 |
|
70.9km/h |
|
196.0km |
664 |
|
5429 |
14. |
14. |
AW
|
Lanzendorf Roman |
Letkov |
Ventus 16,6m |
14:16:34 |
17:01:39 |
02:45:05 |
|
75.7km/h |
|
208.2km |
654 |
|
4298 |
22. |
15. |
VL
|
Kovařík Tomáš |
Zbraslavice |
Discus |
14:09:52 |
17:13:21 |
03:03:29 |
|
71.5km/h |
|
218.5km |
650 |
|
4231 |
24. |
16. |
N2
|
Kusbach Jiří |
Holešov |
KKB-15 |
14:21:48 |
17:07:11 |
02:45:23 |
|
68.6km/h |
|
189.2km |
647 |
|
6034 |
4. |
17. |
N1
|
Bartoník Oldřich |
Holešov |
KKB-15 |
14:21:34 |
17:05:10 |
02:43:36 |
|
68.5km/h |
|
186.9km |
645 |
|
5961 |
5. |
18. |
GX
|
Trešlová Jana |
Raná |
Discus 2 |
14:21:52 |
17:04:30 |
02:42:38 |
|
69.4km/h |
|
188.1km |
617 |
|
5599 |
10. |
19. |
RSI
|
Jensen Richard |
Zbraslavice |
G304S 18m |
14:16:50 |
17:07:00 |
02:50:10 |
|
74.3km/h |
|
210.6km |
574 |
|
4753 |
16. |
20. |
VT
|
Trešl Aleš |
Raná |
Ventus bT 16,6m |
14:21:48 |
17:04:11 |
02:42:23 |
|
69.4km/h |
|
187.7km |
556 |
|
4957 |
15. |
21. |
LF
|
Cink Miloslav |
Letkov |
Ventus 17,6m |
14:27:26 |
17:23:10 |
02:55:44 |
|
69.7km/h |
|
204.2km |
542 |
|
5578 |
11. |
22. |
I
|
Šíma Robert |
Jičín |
LS 6 |
14:09:30 |
16:50:35 |
02:41:05 |
|
62.6km/h |
|
168.2km |
469 |
|
4556 |
19. |
23. |
R9
|
Fořtová Soňa |
Jičín |
LS 3 |
14:09:30 |
16:53:07 |
02:43:37 |
|
60.2km/h |
|
164.2km |
465 |
|
3819 |
26. |
24. |
HP
|
Hotový Petr |
Česká Lípa |
LAK 17/18m |
14:25:03 |
17:30:00 |
03:04:57 |
|
65.7km/h |
|
202.6km |
448 |
|
4325 |
21. |
25. |
ZZ
|
Sedláček Tomáš |
Zbraslavice |
LAK 17/18m |
14:17:14 |
|
|
|
|
|
172.9km |
255 |
|
4557 |
18. |
26. |
AY
|
Spilka Vladimír |
Hranice |
Nimbus 2 b |
14:27:27 |
|
|
|
|
|
108.6km |
166 |
|
2822 |
28. |
27. |
CB
|
Pospíšil Miloš |
Frýdlant |
ASW 20 |
14:09:24 |
|
|
|
|
|
86.2km |
139 |
|
2566 |
29. |
28. |
33
|
Trojan Pavel |
Chrudim |
Ventus 16,6m |
14:28:53 |
|
|
|
|
|
28.1km |
44 |
|
4599 |
17. |
29. |
GJ
|
Fišar Petr |
Ústí nad Orlicí |
Janus 18,2m |
14:28:23 |
|
|
|
|
|
17.5km |
30 |
|
2830 |
27. |
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Radka Moravcová |
Ředitel soutěze: Martin Mezera |