6, 03.06.2008, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 00min |
001 VBT - 048 H.STEPANOV - 229 ZABREH - 054 JABLONNÉ N.O. - 000 LKMK |
Délka tratě: 115,8km/303,8km |
Maximální body: 682, Denní faktor = 0,893, N = 21, n1 = 15, n2 = 5
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
PF
|
Rendla Tomáš |
Zbraslavice |
ASW 22BLE |
13:18:18 |
15:30:36 |
02:12:18 |
|
107.3km/h |
|
236.7km |
609 |
|
3877 |
7. |
2. |
PX
|
Krejčiřík Petr |
Hranice |
Ventus 2cT/18m |
13:18:31 |
15:42:57 |
02:24:26 |
|
87.9km/h |
|
211.6km |
572 |
|
3430 |
13. |
3. |
CZ
|
Novák Ivan |
Ústí nad Orlicí |
Ventus 2c/18m |
13:18:32 |
15:52:43 |
02:34:11 |
|
87.4km/h |
|
224.7km |
571 |
|
4130 |
4. |
4. |
MT
|
Štěpánek Jiří |
Moravská Třebová |
Nimbus 2 b |
13:21:17 |
15:27:11 |
02:05:54 |
|
78.1km/h |
|
163.9km |
552 |
|
3978 |
5. |
5. |
JB
|
Loužecký Pavel |
Přibyslav |
LS 8/18m |
13:46:01 |
15:52:03 |
02:06:02 |
|
70.5km/h |
|
148.0km |
533 |
|
4845 |
1. |
6. |
LF
|
Vepřeková Jana |
Dvůr Králové nad Labem |
Ventus 17,6m |
13:19:47 |
|
|
|
|
|
224.0km |
512 |
|
4222 |
3. |
7. |
S2
|
Kubíček Stanislav |
Medlánky |
LAK 17/18m |
13:19:57 |
|
|
|
|
|
214.8km |
475 |
|
3421 |
14. |
8. |
7F
|
Kupec Jiří |
Medlánky |
Ventus 16,6m |
13:37:08 |
|
|
|
|
|
186.4km |
434 |
|
3866 |
8. |
9. |
GX
|
Tomaňa Jaroslav |
Zbraslavice |
Discus 2 |
13:19:28 |
|
|
|
|
|
169.8km |
417 |
|
4487 |
2. |
10. |
JS
|
Steiger Jiří |
Olomouc |
DG 200/17 |
13:26:34 |
|
|
|
|
|
166.3km |
401 |
|
2612 |
16. |
11. |
BS
|
Smatana Bronislav |
Zbraslavice |
LS 8 |
13:19:32 |
|
|
|
|
|
160.7km |
395 |
|
3569 |
11. |
12. |
LK
|
Kuthanová Lenka |
Hosín |
LAK 17/18m |
13:42:44 |
|
|
|
|
|
167.0km |
369 |
|
3706 |
10. |
13. |
VL
|
Dedera Miloš |
Jihlava |
Discus |
13:19:26 |
|
|
|
|
|
121.4km |
298 |
|
3482 |
12. |
14. |
N2
|
Kusbach Jiří |
Holešov |
KKB-15 |
13:19:33 |
|
|
|
|
|
111.2km |
284 |
|
3747 |
9. |
15. |
AX
|
Koutný Petr |
Křižanov |
Ventus 2 |
13:42:00 |
|
|
|
|
|
115.1km |
268 |
|
3890 |
6. |
16. |
HD
|
Valečko Slavomír |
Hranice |
Discus |
13:52:36 |
|
|
|
|
|
100.3km |
246 |
|
2151 |
18. |
17. |
N1
|
Bartoník Oldřich |
Holešov |
KKB-15 |
13:26:09 |
|
|
|
|
|
90.2km |
230 |
|
3314 |
15. |
18. |
VT
|
Trešlová Jana |
Raná |
Ventus bT 16,6m |
13:26:11 |
|
|
|
|
|
93.7km |
218 |
|
2600 |
17. |
19. |
TD
|
Rýdl Vít |
Turnov |
Discus |
13:26:24 |
|
|
|
|
|
82.5km |
203 |
|
2010 |
19. |
20. |
JA
|
Tomšů Svatopluk |
Jaroměř |
Discus |
13:47:29 |
|
|
|
|
|
75.6km |
186 |
|
1933 |
20. |
21. |
ZZ
|
Sedláček Tomáš |
Zbraslavice |
LAK 17/18m |
13:42:10 |
|
|
|
|
|
58.8km |
130 |
|
1919 |
21. |
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář |
Ředitel soutěze: Pavel Řeřicha |