Den 1, 23.7.2006, Oficiální výsledky |
Soutezni uloha |
002 Odlet bod 2 - 029 JEDOVNICE - 117VELKE.DARKO - 031 JEVICKO - 064LKVM |
Délka tratě 254,2km |
Maximum Points: 788, Day factor = 1,000
|
# |
SČ |
Pilot |
Aeroklub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
km/h |
|
km |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
XL |
Jan Borůvka |
Jičín |
Std. Cirrus |
12:38:42 |
15:06:52 |
02:28:10 |
|
102,7km/h |
|
253,6km |
788 |
|
788 |
1. |
2. |
LM |
Miloslav Cink |
Plzeň Letkov |
Std. Cirrus |
12:35:52 |
15:05:53 |
02:30:01 |
|
101,4km/h |
|
253,6km |
772 |
|
772 |
2. |
3. |
SU |
Radek Vlček |
Šumperk |
Std. Jantar |
12:34:49 |
15:07:26 |
02:32:37 |
|
99,7km/h |
|
253,6km |
727 |
|
727 |
3. |
4. |
MA |
Jan Kantor |
Praha Letňany |
ASW 15 |
12:24:02 |
15:00:34 |
02:36:32 |
|
97,2km/h |
|
253,6km |
720 |
|
720 |
4. |
4. |
O2 |
Martin Skala |
Zbraslavice |
ASW 19 |
12:28:51 |
15:02:15 |
02:33:24 |
|
99,2km/h |
|
253,6km |
720 |
|
720 |
4. |
6. |
C9 |
David Říha |
Vlašim |
VSO-10 C |
12:37:02 |
15:21:07 |
02:44:05 |
|
92,7km/h |
|
253,6km |
714 |
|
714 |
6. |
7. |
XE |
Michal Dvořák |
Zbraslavice |
ASW 15 |
12:29:05 |
15:07:32 |
02:38:27 |
|
96,0km/h |
|
253,6km |
706 |
|
706 |
7. |
8. |
R9 |
Robert Šíma |
Jičín |
LS 3 |
12:33:40 |
14:58:49 |
02:25:09 |
|
104,8km/h |
|
253,6km |
695 |
|
695 |
8. |
9. |
BB |
Ondřej Bordovský |
Krnov |
Std. Cirrus |
12:39:01 |
15:20:15 |
02:41:14 |
|
94,4km/h |
|
253,6km |
686 |
|
686 |
9. |
10. |
BC |
Michal Buryan |
Zábřeh |
ASW 15 |
12:36:45 |
15:18:01 |
02:41:16 |
|
94,4km/h |
|
253,6km |
685 |
|
685 |
10. |
11. |
2C |
Petr Svoboda |
Plzeň Letkov |
Std. Cirrus |
12:36:54 |
15:19:14 |
02:42:20 |
|
93,9km/h |
|
254,2km |
680 |
|
680 |
11. |
12. |
63 |
Slavomír Pískatý |
Kunovice |
Std. Cirrus |
12:34:34 |
15:17:01 |
02:42:27 |
|
93,7km/h |
|
253,6km |
677 |
|
677 |
12. |
12. |
OK |
Josef Novák |
Kunovice |
Std. Cirrus |
12:34:29 |
15:16:54 |
02:42:25 |
|
93,7km/h |
|
253,6km |
677 |
|
677 |
12. |
14. |
TX |
Jan Horák |
Zbraslavice |
ASW 15 |
12:23:03 |
15:06:38 |
02:43:35 |
|
93,0km/h |
|
253,6km |
669 |
|
669 |
14. |
15. |
LY |
Petr Hofman |
Praha Letňany |
Std. Cirrus |
12:15:48 |
15:00:45 |
02:44:57 |
|
92,2km/h |
|
253,6km |
660 |
|
660 |
15. |
16. |
XZ |
Radek Zima |
Hodkovice |
ASW 19 |
12:15:11 |
14:56:58 |
02:41:47 |
|
94,1km/h |
|
253,6km |
659 |
|
659 |
16. |
17. |
Y |
Karel Mareš |
Jihlava |
ASW 15 |
12:55:50 |
15:41:58 |
02:46:08 |
|
91,6km/h |
|
253,6km |
651 |
|
651 |
17. |
18. |
XP |
Jan Louda |
Hodkovice |
ASW 19 |
12:15:34 |
14:58:56 |
02:43:22 |
|
93,1km/h |
|
253,6km |
648 |
|
648 |
18. |
19. |
LD |
Daniel Dvořák |
Plzeň Letkov |
Std. Cirrus |
12:40:40 |
15:28:55 |
02:48:15 |
|
90,4km/h |
|
253,6km |
637 |
|
637 |
19. |
20. |
H |
Luboš Kunc |
Vrchlabí |
ASW 15 |
12:35:35 |
15:28:01 |
02:52:26 |
|
88,2km/h |
|
253,6km |
610 |
|
610 |
20. |
21. |
79 |
Roman Lanzendorf |
Plzeň |
Std. Cirrus |
12:31:33 |
15:26:38 |
02:55:05 |
|
86,9km/h |
|
253,6km |
594 |
|
594 |
21. |
22. |
34 |
David Tejnora |
Vysoké Mýto |
VSO-10 |
12:34:48 |
15:38:56 |
03:04:08 |
|
82,6km/h |
|
253,6km |
563 |
|
563 |
22. |
23. |
LA |
Radek Trunec |
Plzeň Letkov |
ASW 15 |
12:37:02 |
15:38:50 |
03:01:48 |
|
83,7km/h |
|
253,6km |
555 |
|
555 |
23. |
24. |
JA |
Jan Červený |
Jaroměř |
Discus |
12:38:58 |
15:26:44 |
02:47:46 |
|
90,7km/h |
|
253,6km |
537 |
|
537 |
24. |
25. |
3 |
Josef Novotný |
Přibyslav |
VSO-10 |
12:34:40 |
15:45:17 |
03:10:37 |
|
79,8km/h |
|
253,6km |
527 |
|
527 |
25. |
26. |
JS |
Ondřej Skala |
Zbraslavice |
Std. Cirrus |
12:30:44 |
15:38:24 |
03:07:40 |
|
81,1km/h |
|
253,6km |
522 |
|
522 |
26. |
27. |
VM |
Jan Vavřín |
Vysoké Mýto |
VSO-10 |
12:34:23 |
15:46:13 |
03:11:50 |
|
79,3km/h |
|
253,6km |
521 |
|
521 |
27. |
28. |
X |
Michal Kareš |
Ústí nad Orlicí |
ASW 15 |
12:18:26 |
15:27:02 |
03:08:36 |
|
80,7km/h |
|
253,6km |
518 |
|
518 |
28. |
29. |
E3 |
Michal Navratil |
Medlánky |
VSO-10 |
12:39:56 |
15:52:34 |
03:12:38 |
|
79,0km/h |
|
253,6km |
517 |
|
517 |
29. |
30. |
R5 |
Petr Kolomazník |
Šumperk |
ASW 15 |
12:34:11 |
15:43:39 |
03:09:28 |
|
80,3km/h |
|
253,6km |
513 |
|
513 |
30. |
31. |
LT |
Lubomír Svoboda |
Plzeň Letkov |
LAK 19/15m |
12:57:10 |
15:41:08 |
02:43:58 |
|
92,8km/h |
|
253,6km |
511 |
50 |
511 |
31. |
32. |
36 |
Michal Kratochvíl |
Slaný |
VSO-10 |
12:31:58 |
15:48:27 |
03:16:29 |
|
77,4km/h |
|
253,6km |
498 |
|
498 |
32. |
33. |
65 |
Petra Diepoldová |
Vysoké Mýto |
Discus |
12:37:58 |
15:34:26 |
02:56:28 |
|
86,2km/h |
|
253,6km |
488 |
|
488 |
33. |
34. |
62 |
Vladimir Máca |
Jihlava |
VSO-10 |
12:42:05 |
16:07:45 |
03:25:40 |
|
74,0km/h |
|
253,6km |
454 |
|
454 |
34. |
35. |
J7 |
Jan Pláteník |
Krnov |
VSO-10 |
12:43:29 |
16:10:00 |
03:26:31 |
|
73,7km/h |
|
253,6km |
450 |
|
450 |
35. |
36. |
95 |
Martin Horáček |
Dvůr Králové nad Labem |
VSO-10 |
12:43:20 |
16:17:14 |
03:33:54 |
|
71,1km/h |
|
253,6km |
419 |
|
419 |
36. |
37. |
27 |
Jiří Mlejnek |
Mladá Boleslav |
VSO-10 |
12:39:16 |
|
|
|
|
|
149,1km |
212 |
|
212 |
37. |
38. |
C3 |
Ondřej Šindelář |
Mladá Boleslav |
VSO-10 |
12:39:16 |
|
|
|
|
|
132,4km |
188 |
|
188 |
38. |
39. |
L2 |
Martin Svoboda |
Plzeň Letkov |
VSO-10 |
12:37:59 |
|
|
|
|
|
130,1km |
185 |
|
185 |
39. |
40. |
X1 |
Soňa Fořtová |
Jičín |
ASW 15 |
12:38:51 |
|
|
|
|
|
130,2km |
181 |
|
181 |
40. |
41. |
AH |
David Londa |
Mladá Boleslav |
ASW 19 |
12:39:03 |
|
|
|
|
|
132,4km |
180 |
|
180 |
41. |
42. |
I2 |
Pavel Schoř |
Medlánky |
VSO-10 |
12:44:07 |
|
|
|
|
|
124,0km |
176 |
|
176 |
42. |
43. |
AI |
Vojtěch Hájek |
Mladá Boleslav |
ASW 15 |
12:31:30 |
|
|
|
|
|
125,3km |
174 |
|
174 |
43. |
44. |
E5 |
Martin Nejezchleb |
Plzeň Letkov |
VSO-10 |
12:44:24 |
|
|
|
|
|
102,5km |
146 |
|
146 |
44. |
45. |
28 |
Jan Pavlík |
Křižanov |
VSO-10 |
12:52:34 |
|
|
|
|
|
17,4km |
25 |
|
25 |
45. |
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Ota Vavřín |
Ředitel soutěze: Josef Bárta |
|
|
SU, LD, 79, LA, L2, E5 - Interval fixování > 10 s - varování |
LT - nedosažení pásky 002 Odlet. bod 2 |
E5 - narušení TMA Brno |
|