Chat
inez: Káblíky
(24. 05. 23:08)

Dnes jsme v Hronově konečně létali a uletěli vše co nám naši pořadatelé naplánovali.Káblíky fungují (sice za pomoci mnoha účastníků těchto orlíkovských přeháněk), a už se moc těším na to slibované počasí ve vzdálených jižních lokalitách Vašeho letiště neb tady je hrozná zima.
červeňák: Charlie měl pravdu ...
(23. 05. 20:00)

... už nikdy nebude počasí :)
Gábina:
(11. 05. 12:09)

Utěšeně přibývá čarodějnic, to je prima. Už si blejskám koště :)))
Petra:
(11. 05. 09:06)

My bezdomovci se hlavně těšíme na to ubytování zrekonstruovaný :-) !!!!!!
Daniela alias Xeris:
(24. 04. 18:53)

Kamča: neboj se nic, mně taky inkoust na piloťáku jestě nestihl zaschnout :-)
Ludek - L@K Team CZ: Ucast ???
(23. 04. 20:31)

Štáb je pro !!! Dáme ti doplňkový koeficient 1,57...
A teď vážně - naklikej přihlášku a už se těš na první závody.
Kamča:
(21. 04. 21:39)

zdarec, tak mě včera u piva lámali, abych prý neváhala a do Hostýna se vypravila, že i pro ty největší zelenáče se najde někdo, kdo se s nima bude trápit ; )) a že účast Moraváků je prý slabá... ; ) ani bych se tomu tak moc nebránila, ale z elementárky jsem vypadla teprve loni na podzim... takže pole neorané.... takže? co na to štáb ?
Gábina:
(19. 04. 06:34)

Neplaš, od toho máme jiné borce :), pršení určitě přejde a bude kráááásně...
červeňák: Podle radaru ...
(14. 04. 17:57)

... v jižních čechách vytrvale prší ... co takhle pojmout letošní ročník koštěte jako vodácký tábor ?
Daniela: spinning
(06. 04. 20:19)

Super! Jen se obávám, že na formování plavkové postavy bude v červenci už trochu pozdě, ale... tak... alespoň pro dobrý pocit z pohybu... :-) Díky!!
Gábina:
(06. 04. 13:21)

No jasně, že Karlí kulatiny budou až za rok, ale letos musíme udělat řádné přípravy, ne??? ;)
červeňák: Kulatiny ...
(05. 04. 16:44)

... to budou přeci až za rok ne? :) To bude velká Karlí párty :)
Gábina: to Péťa
(05. 04. 10:33)

No to se mi ulevilo :))) A jinak Tě beru za slovo... ;)
Petra: to Gábi
(05. 04. 08:11)

Gábi, vidíš - seš opět ročník 87, nemáš důvod se trápit oslavou nějakých kulatin :-) Ale i ten ročník 87 bysme mohly oslavit :-)
Ludek: Some novinek
(02. 04. 21:13)

Protože většina závodnic jest rok narození cca 1987 (stejně jako loni), projednal jsem dnes se svým synkem, který oplývá téměř stejnou váhovou kategorií, jak jednat s ženou tohoto věku...
Proto vězte, že:
- každá roštěnka, která se dokoulí, wobdrží krom pořádnýho knyplu taky paket bytelný zábavy (na to jsem FAKT nenašel správný význam)
- z Rakouska očekáváme cca 3 dívčiny různé váhové kategorie - od rekordmanky s Discusem až po dívku vzrůstem nevelkou, s K-8
- náš restaurant a ubydlováky probíhají nyní masivní rekonstrukcí za účelem přizpůsobení jejich stavu 3. tisíciletí.
Toť prozatím vše - váš neředitel...
Daniela (ta Hosínská: škandál!!
(31. 03. 20:06)

Nějak nám stagnuje počet racerek, no tak, Ančo, Peťo, holky z Bolky, kde jste?
Gábina: to Verunka
(28. 03. 13:44)

No doufejme, že se Termoska vyřádí teď, a po Medardu už dá pokoj. Už trénuju s kablíkama....
Verunka: poletííííííííme......
(24. 03. 12:34)

Bomba. To jsem zvedava, kolikrat se nám letos podaří vzlítnout...
JC: Formátování
(07. 03. 10:37)

Máš nějak špatně formátování, ujíždí ti to směrem, dolů
Božena: Hurááááá je to tady! ;-)
(06. 03. 08:18)

Už se hrozně těším...