Den 2, 5.8.2005, Oficiální výsledky |
Rychlostní let přes určené prostory
03:00 hod. |
01 Dvur Kralove marker - C3 Turnov krizovatka - 90 Novy Bydzov nam - 94 Opocno rybnik - 01 Dvur Kralove marker |
Délka úlohy: 116,2km/233,9km |
Maximum Points: 894, Day factor = 1,000
|
# |
SČ |
Pilot |
Aeroklub |
Kluzák |
Start [SELČ] |
Cíl [SELČ] |
Čas [h:m:s] |
|
Rychlost [km/h] |
|
Vzdálenost [km] |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
Y |
M. Korneć, K. Gawęda R. Mączniewski, A. Kucharska |
Jelenia Góra |
SZD-50 Puchacz |
13:08:04 |
16:14:21 |
03:06:17 |
|
64,7km/h |
|
200,8km |
894 |
|
1407 |
1. |
2. |
KZ |
Bohumil Zajdl Pavel Kalous |
Dvůr Králové |
L-13 Blanik |
12:26:04 |
15:28:25 |
03:02:21 |
|
56,0km/h |
|
170,2km |
833 |
|
1399 |
2. |
3. |
D |
Pavel Derda P. Derda |
Dvůr Králové |
L-13 Blanik |
12:22:27 |
15:06:57 |
02:44:30 |
|
53,5km/h |
|
160,5km |
771 |
|
1164 |
6. |
4. |
I |
Vladimír Příhoda Jana Příhodová |
Kralupy nad Vltavou |
L-23 Super Blanik |
12:26:42 |
15:42:52 |
03:16:10 |
|
52,8km/h |
|
172,6km |
754 |
|
1306 |
3. |
5. |
DK |
Radka Filakovská M. Horáček,J. Horáček |
Dvůr Králové |
L-13 Blanik |
13:06:33 |
15:42:49 |
02:36:16 |
|
47,1km/h |
|
141,3km |
615 |
|
1247 |
4. |
6. |
ET |
Štěpán Matouš David Žďánský |
Dvůr Králové |
L-13 Blanik |
12:34:23 |
15:20:40 |
02:46:17 |
|
46,2km/h |
|
138,5km |
592 |
|
820 |
11. |
7. |
K4 |
Jan Horký Petr Zeman |
Medlánky |
L-23 Super Blanik |
12:56:42 |
15:31:33 |
02:34:51 |
|
45,3km/h |
|
135,9km |
571 |
|
723 |
12. |
8. |
E7 |
Jiří Pešta ml. Jiří Pešta st. |
Dvůr Králové |
ASK-21 |
12:50:36 |
15:58:16 |
03:07:40 |
|
54,7km/h |
|
171,1km |
568 |
|
1112 |
7. |
9. |
AY |
Luboš Kunc Pavel Kocián |
Vrchlabí |
L-13 Blanik |
13:07:21 |
15:42:56 |
02:35:35 |
|
44,8km/h |
|
134,5km |
559 |
|
1242 |
5. |
10. |
KK |
Zdenek Zabloudil Vladimír Hencl |
Medlánky |
L-13 Blanik |
12:57:27 |
15:18:49 |
02:21:22 |
|
44,1km/h |
|
132,2km |
541 |
|
691 |
13. |
11. |
O |
Karel Douda Josef Rejent |
Letňany |
L-13 Blanik |
12:45:06 |
15:18:46 |
02:33:40 |
|
41,9km/h |
|
125,8km |
487 |
|
1065 |
8. |
12. |
BUD |
Jiří Mlejnek Vojtěch Hájek |
Mladá Boleslav |
L-13 Blanik |
13:08:50 |
15:47:43 |
02:38:53 |
|
41,3km/h |
|
123,8km |
465 |
|
858 |
10. |
13. |
PB |
G. Sochań, A.Jędrosz Piotr Twaróg |
Jelenia Góra |
Bocian |
12:21:14 |
|
|
|
|
|
194,1km |
417 |
|
931 |
9. |
14. |
N |
Josef Andrašovský Otakar Včelák |
Jaroměř |
L 23 Super Blanik |
12:21:17 |
15:21:16 |
02:59:59 |
|
38,7km/h |
|
116,2km |
385 |
|
547 |
14. |
15. |
SC |
David Londa Ondřej Šindelář |
Mladá Boleslav |
L 13 Blanik |
12:52:15 |
|
|
|
|
|
159,2km |
351 |
|
499 |
15. |
|
Hlavní rozhodčí: Leon Likovský |
Ředitel soutěže: Jaroslav Vávra |
|
|
Vydáno 7. 8. 2005 v 10:00 SELČ. |