Den 2, 13.7.2005, Oficiální výsledky |
Rychlostní let přes určené prostory
03:00 hod. |
01 Dvur Kral - 82 Mnichovo - 95 Pastviny - 01 Dvur Kral |
Délka úlohy: 247,9km/467,1km |
Maximum Points: 1000, Day factor = 1,000
|
# |
SČ |
Pilot |
Aeroklub |
Kluzák |
Start [SELČ] |
Cíl [SELČ] |
Čas [h:m:s] |
|
Rychlost [km/h] |
|
Vzdálenost [km] |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
IF |
Roman Mraček |
Plzeň Letkov |
Std. Cirrus |
12:59:30 |
16:07:50 |
03:08:20 |
|
93,2km/h |
|
292,5km |
1000 |
|
1812 |
1. |
2. |
Y |
Karel Mareš |
Jihlava |
ASW 15 |
12:59:38 |
16:38:50 |
03:39:12 |
|
88,4km/h |
|
323,1km |
925 |
|
1731 |
2. |
3. |
3 |
Josef Novotný |
Přibyslav |
VSO-10 |
12:33:48 |
15:50:01 |
03:16:13 |
|
84,1km/h |
|
275,2km |
885 |
|
1512 |
4. |
4. |
X |
Jan Borůvka |
Jičín |
Std. Cirrus |
12:33:38 |
15:49:48 |
03:16:10 |
|
84,2km/h |
|
275,2km |
858 |
|
1310 |
15. |
5. |
LY |
Petr Hofman |
Letňany |
Std. Cirrus |
12:18:27 |
15:29:21 |
03:10:54 |
|
83,6km/h |
|
265,9km |
848 |
|
1492 |
5. |
6. |
94 |
Bohumil Kunc |
Kunovice |
VSO-10 |
12:32:23 |
16:03:54 |
03:31:31 |
|
80,8km/h |
|
284,8km |
830 |
|
1474 |
7. |
7. |
R5 |
Radek Hýbl |
Šumperk |
ASW 15 |
12:38:38 |
16:06:34 |
03:27:56 |
|
82,0km/h |
|
284,0km |
822 |
|
1542 |
3. |
8. |
SH |
Slavomír Pískatý |
Kunovice |
Discus |
12:32:08 |
15:48:50 |
03:16:42 |
|
89,3km/h |
|
292,7km |
807 |
|
1434 |
10. |
9. |
E5 |
Petr Svoboda |
Plzeň Letkov |
VSO-10 |
12:49:55 |
15:59:46 |
03:09:51 |
|
78,9km/h |
|
249,8km |
801 |
|
1202 |
21. |
10. |
SU |
Radek Vlček |
Šumperk |
Std. Jantar |
12:38:45 |
16:06:23 |
03:27:38 |
|
82,2km/h |
|
284,4km |
800 |
|
1457 |
9. |
11. |
O2 |
Martin Skala |
Zbraslavice |
ASW 19 |
12:25:03 |
16:16:24 |
03:51:21 |
|
81,3km/h |
|
313,5km |
786 |
|
1429 |
12. |
12. |
LA |
Miloslav Cink |
Plzeň Letkov |
ASW 15 |
12:50:11 |
15:59:50 |
03:09:39 |
|
78,8km/h |
|
249,1km |
772 |
|
1474 |
7. |
13. |
TB1 |
Jiří Bastl |
Točná |
Ventus 16.6m |
12:53:48 |
15:56:57 |
03:03:09 |
|
90,8km/h |
|
277,1km |
761 |
|
1321 |
14. |
14. |
95 |
Martin Horáček |
Dvůr Králové |
VSO-10 |
12:27:25 |
16:09:08 |
03:41:43 |
|
76,1km/h |
|
281,3km |
755 |
|
1476 |
6. |
15. |
PK |
Thomas Nymark Nielsen |
Aalborg |
ASW 20 |
13:05:10 |
16:13:28 |
03:08:18 |
|
86,5km/h |
|
271,5km |
745 |
|
1432 |
11. |
16. |
62 |
Vladimír Máca |
Jihlava |
VSO-10 |
12:40:33 |
16:42:24 |
04:01:51 |
|
74,9km/h |
|
302,0km |
736 |
|
1134 |
23. |
17. |
L2 |
Radek Trunec |
Plzeň Letkov |
VSO-10 |
12:49:50 |
16:08:32 |
03:18:42 |
|
74,9km/h |
|
248,0km |
735 |
|
925 |
27. |
18. |
J7 |
Jan Pláteník |
Krnov |
VSO-10 |
12:18:37 |
16:07:06 |
03:48:29 |
|
72,9km/h |
|
277,4km |
702 |
|
1345 |
13. |
19. |
7 |
Tomáš Podolák |
Kralupy |
VSO-10 |
12:19:52 |
16:09:02 |
03:49:10 |
|
71,3km/h |
|
272,3km |
677 |
|
1282 |
16. |
20. |
JA |
Jan Červený |
Jaroměř |
Discus |
12:16:55 |
15:29:55 |
03:13:00 |
|
79,5km/h |
|
255,8km |
668 |
|
1280 |
17. |
21. |
LT |
Lubomír Svoboda |
Plzeň Letkov |
LAK 19/15m |
12:23:56 |
15:50:18 |
03:26:22 |
|
75,8km/h |
|
260,7km |
614 |
|
1241 |
18. |
22. |
MD |
Martin Vyskočil |
Hodkovice |
Std. Cirrus |
12:40:55 |
16:42:59 |
04:02:04 |
|
68,4km/h |
|
276,0km |
608 |
|
860 |
29. |
23. |
L5 |
Michal Kareš |
Ústí nad Orlicí |
VSO-10 |
12:19:28 |
16:17:54 |
03:58:26 |
|
66,0km/h |
|
262,1km |
591 |
|
945 |
25. |
24. |
34 |
Jan Vavřín |
Vysoké Mýto |
VSO-10 |
12:19:56 |
16:19:34 |
03:59:38 |
|
65,9km/h |
|
263,0km |
590 |
|
1203 |
20. |
25. |
LD |
Daniel Dvořák |
Plzeň Letkov |
Std. Cirrus |
12:32:59 |
16:29:21 |
03:56:22 |
|
67,1km/h |
|
264,3km |
587 |
|
1214 |
19. |
26. |
36 |
Michal Kratochvíl |
Slaný |
VSO-10 |
12:18:04 |
16:44:17 |
04:26:13 |
|
64,5km/h |
|
286,2km |
568 |
|
768 |
31. |
27. |
C8 |
Tomáš Morch |
Raná |
VSO-10 C |
12:18:40 |
16:47:11 |
04:28:31 |
|
62,7km/h |
|
280,8km |
561 |
|
713 |
33. |
28. |
L1 |
Veronika Müllerová |
Letňany |
VSO-10 |
12:53:48 |
17:02:11 |
04:08:23 |
|
63,5km/h |
|
262,8km |
551 |
|
563 |
38. |
29. |
AI |
Daniel Morávek |
Hodkovice |
ASW 15 |
12:15:27 |
17:27:12 |
05:11:45 |
|
50,0km/h |
|
259,9km |
509 |
|
870 |
28. |
29. |
BA |
Antonín Brůna |
Benešov |
TST-10M Atlas |
12:16:24 |
16:34:09 |
04:17:45 |
|
60,5km/h |
|
259,8km |
509 |
|
692 |
34. |
31. |
XE |
Michal Dvořák |
Zbraslavice |
ASW 15 |
12:20:32 |
|
|
|
|
|
283,9km |
447 |
|
683 |
35. |
32. |
ML |
Luboš Kunc |
Vrchlabí |
VSO-10 |
12:27:16 |
|
|
|
|
|
264,3km |
425 |
|
949 |
24. |
33. |
ZP |
Bohumil Švec |
Roudnice |
ASW 15 |
12:40:33 |
|
|
|
|
|
264,8km |
417 |
|
795 |
30. |
34. |
XP |
Jan Louda |
Hodkovice |
ASW 19 |
12:18:30 |
|
|
|
|
|
241,1km |
372 |
|
1142 |
22. |
35. |
8 |
Michal Koďousek |
Jaroměř |
VSO-10 |
12:25:32 |
|
|
|
|
|
230,0km |
370 |
|
931 |
26. |
36. |
I4 |
Ondřej Skala |
Zbraslavice |
VSO-10 |
12:34:26 |
|
|
|
|
|
204,0km |
328 |
|
597 |
36. |
37. |
AC |
Leoš Strnádek |
Hodkovice |
Std. Cirrus |
13:28:53 |
|
|
|
|
|
133,0km |
209 |
|
590 |
37. |
38. |
OK |
Josef Novák |
Kunovice |
Std. Cirrus |
12:32:07 |
|
|
|
|
|
55,8km |
88 |
|
718 |
32. |
8 - Penalizace: narušení MTMA Pardubice |
I4 - Penalizace: narušení MTMA Pardubice |
|
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zejda |
Ředitel soutěže: Jaroslav Vávra |
|
|
Vydáno 14. 7. 2005 ve 20:00 SELČ |